SFSD-15-28-G-07.10-DR-NDX
- Part Number:
- SFSD-15-28-G-07.10-DR-NDX
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.592' (180.34mm, 7.10")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)