JW-06-04-T-S-250-125
Part Number:
JW-06-04-T-S-250-125
Length - Overall Pin :
0.465" (11.800mm)
Length - Post (Mating) :
0.125" (3.180mm)
Length - Stack Height :
0.250" (6.350mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)