JW-06-04-T-S-625-090
Part Number:
JW-06-04-T-S-625-090
Length - Overall Pin :
0.805" (20.450mm)
Length - Post (Mating) :
0.090" (2.286mm)
Length - Stack Height :
0.625" (15.875mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)