MW-03-03-G-D-180-065-TR
Part Number:
MW-03-03-G-D-180-065-TR
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.245" (6.223mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.180" (4.572mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)