FW-05-03-F-D-215-152-A
Part Number:
FW-05-03-F-D-215-152-A
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.367" (9.322mm)
Length - Post (Mating) :
0.152" (3.861mm)
Length - Stack Height :
0.215" (5.461mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)