FW-05-03-F-D-215-085-A
Part Number:
FW-05-03-F-D-215-085-A
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.300" (7.620mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.215" (5.461mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)