FW-06-03-F-D-303-065
Part Number:
FW-06-03-F-D-303-065
Description:
CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.368" (9.347mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.303" (7.696mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)