HPW-04-04-T-S-477-125
Part Number:
HPW-04-04-T-S-477-125
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.692" (17.577mm)
Length - Post (Mating) :
0.125" (3.180mm)
Length - Stack Height :
0.477" (12.116mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Mounting Type :
Through Hole
Pitch :
0.200" (5.08mm)