MW-03-03-G-D-140-085-TR
Part Number:
MW-03-03-G-D-140-085-TR
Description:
CONN HDR 6POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.225" (5.715mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.140" (3.556mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)