MW-06-03-G-D-110-075-TR
Part Number:
MW-06-03-G-D-110-075-TR
Description:
CONN HDR 12POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.185" (4.699mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.110" (2.794mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)