FW-03-03-F-D-303-075
Part Number:
FW-03-03-F-D-303-075
Description:
CONN HDR 6POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.378" (9.600mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.303" (7.696mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)