FW-03-03-F-D-215-170
Part Number:
FW-03-03-F-D-215-170
Description:
CONN HDR 6POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.385" (9.779mm)
Length - Post (Mating) :
0.170" (4.318mm)
Length - Stack Height :
0.215" (5.461mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)