FW-03-03-F-D-200-154
Part Number:
FW-03-03-F-D-200-154
Description:
CONN HDR 6POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.354" (8.992mm)
Length - Post (Mating) :
0.154" (3.912mm)
Length - Stack Height :
0.200" (5.080mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)