FW-03-03-F-D-200-150
Part Number:
FW-03-03-F-D-200-150
Description:
CONN HDR 6POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.350" (8.890mm)
Length - Post (Mating) :
0.150" (3.810mm)
Length - Stack Height :
0.200" (5.080mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)