FW-03-05-F-D-529-122
Part Number:
FW-03-05-F-D-529-122
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.651" (16.535mm)
Length - Post (Mating) :
0.122" (3.099mm)
Length - Stack Height :
0.529" (13.436mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)