HPW-04-04-T-S-555-110-VS
Part Number:
HPW-04-04-T-S-555-110-VS
Color :
Natural
Length - Post (Mating) :
0.110" (2.794mm)
Length - Stack Height :
0.555" (14.097mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Pitch :
0.200" (5.08mm)