HPW-04-04-T-S-301-368-VS
Part Number:
HPW-04-04-T-S-301-368-VS
Description:
.200" POWER BOARD STACKER
Color :
Natural
Length - Post (Mating) :
0.368" (9.347mm)
Length - Stack Height :
0.301" (7.645mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Pitch :
0.200" (5.08mm)