FW-03-03-F-D-203-092
Part Number:
FW-03-03-F-D-203-092
Description:
CONN HDR 6POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.295" (7.493mm)
Length - Post (Mating) :
0.092" (2.337mm)
Length - Stack Height :
0.203" (5.156mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)