FW-03-03-F-D-180-157
Part Number:
FW-03-03-F-D-180-157
Description:
CONN HDR 6POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.337" (8.560mm)
Length - Post (Mating) :
0.157" (3.988mm)
Length - Stack Height :
0.180" (4.572mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)