FW-03-03-F-D-315-079
Part Number:
FW-03-03-F-D-315-079
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.394" (10.008mm)
Length - Post (Mating) :
0.079" (2.007mm)
Length - Stack Height :
0.315" (8.000mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)