FW-03-03-F-D-177-180
Part Number:
FW-03-03-F-D-177-180
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.357" (9.068mm)
Length - Post (Mating) :
0.180" (4.572mm)
Length - Stack Height :
0.177" (4.496mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)