HPW-03-04-T-S-300-590-VS
Part Number:
HPW-03-04-T-S-300-590-VS
Color :
Natural
Length - Post (Mating) :
0.590" (14.986mm)
Length - Stack Height :
0.300" (7.620mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Pitch :
0.200" (5.08mm)