HPW-03-04-T-S-360-240-VS
Part Number:
HPW-03-04-T-S-360-240-VS
Color :
Natural
Length - Post (Mating) :
0.240" (6.100mm)
Length - Stack Height :
0.360" (9.144mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Pitch :
0.200" (5.08mm)