JW-05-04-T-S-390-120
Part Number:
JW-05-04-T-S-390-120
Length - Overall Pin :
0.600" (15.240mm)
Length - Post (Mating) :
0.120" (3.050mm)
Length - Stack Height :
0.390" (9.906mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)