FW-05-03-F-D-185-075
Part Number:
FW-05-03-F-D-185-075
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.260" (6.604mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.185" (4.699mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)