FW-05-03-F-D-120-150
Part Number:
FW-05-03-F-D-120-150
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.270" (6.858mm)
Length - Post (Mating) :
0.150" (3.810mm)
Length - Stack Height :
0.120" (3.048mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)