FW-05-03-F-D-236-090
Part Number:
FW-05-03-F-D-236-090
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.326" (8.280mm)
Length - Post (Mating) :
0.090" (2.286mm)
Length - Stack Height :
0.236" (5.994mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)