FW-05-03-F-D-210-090
Part Number:
FW-05-03-F-D-210-090
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.300" (7.620mm)
Length - Post (Mating) :
0.090" (2.286mm)
Length - Stack Height :
0.210" (5.334mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)