FW-05-03-F-D-200-125
Part Number:
FW-05-03-F-D-200-125
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.325" (8.255mm)
Length - Post (Mating) :
0.125" (3.175mm)
Length - Stack Height :
0.200" (5.080mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)