FW-05-03-F-D-180-065
Part Number:
FW-05-03-F-D-180-065
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.245" (6.223mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.180" (4.572mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)