FW-05-05-F-D-377-135
Part Number:
FW-05-05-F-D-377-135
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.512" (13.005mm)
Length - Post (Mating) :
0.135" (3.429mm)
Length - Stack Height :
0.377" (9.576mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)