FW-05-05-F-D-380-080
Part Number:
FW-05-05-F-D-380-080
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.460" (11.684mm)
Length - Post (Mating) :
0.080" (2.032mm)
Length - Stack Height :
0.380" (9.652mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)