FW-05-05-F-D-465-075
Part Number:
FW-05-05-F-D-465-075
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.540" (13.716mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.465" (11.811mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)