FW-05-05-F-D-377-137
Part Number:
FW-05-05-F-D-377-137
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.514" (13.056mm)
Length - Post (Mating) :
0.137" (3.480mm)
Length - Stack Height :
0.377" (9.576mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)