HW-05-12-F-D-390-320
Part Number:
HW-05-12-F-D-390-320
Description:
HIGH TEMPERATURE FLEXIBLE BOARD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
1.030" (26.162mm)
Length - Post (Mating) :
0.320" (8.128mm)
Length - Stack Height :
0.390" (9.906mm)
Length - Tail :
0.320" (8.128mm)
Mounting Type :
Through Hole
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Row Spacing :
0.100" (2.54mm)