FW-03-03-G-D-229-075-TR
Part Number:
FW-03-03-G-D-229-075-TR
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.304" (7.722mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.229" (5.817mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)