TFSD-10-28-G-06.69-T-NUS
- Part Number:
- TFSD-10-28-G-06.69-T-NUS
- Color :
- Black, Individual
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.558' (170.00mm, 6.69")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)