HPW-03-04-T-S-1090-150
Part Number:
HPW-03-04-T-S-1090-150
Length - Overall Pin :
0.349" (8.865mm)
Length - Post (Mating) :
0.150" (3.810mm)
Length - Stack Height :
0.109" (2.769mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)