HPW-03-04-T-S-500-180
Part Number:
HPW-03-04-T-S-500-180
Length - Overall Pin :
0.770" (19.558mm)
Length - Post (Mating) :
0.180" (4.572mm)
Length - Stack Height :
0.500" (12.700mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)