HPW-03-04-T-S-510-620
Part Number:
HPW-03-04-T-S-510-620
Length - Overall Pin :
1.220" (31.000mm)
Length - Post (Mating) :
0.620" (15.748mm)
Length - Stack Height :
0.510" (12.954mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)