FW-02-05-F-D-464-085
Part Number:
FW-02-05-F-D-464-085
Description:
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.549" (13.945mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.464" (11.786mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)