SFSD-15-28-G-03.62-D-NDX
Part Number:
SFSD-15-28-G-03.62-D-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.302' (91.95mm, 3.62")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)