FW-02-05-F-D-394-065
Part Number:
FW-02-05-F-D-394-065
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.459" (11.659mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.394" (10.008mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)