FW-02-05-F-D-610-065
Part Number:
FW-02-05-F-D-610-065
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.675" (17.145mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.610" (15.494mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)