FW-02-03-F-D-325-075
Part Number:
FW-02-03-F-D-325-075
Description:
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.400" (10.160mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.325" (8.255mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)