FW-02-03-F-D-300-065
Part Number:
FW-02-03-F-D-300-065
Description:
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.365" (9.271mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.300" (7.620mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)