FW-02-05-F-D-456-157
Part Number:
FW-02-05-F-D-456-157
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.613" (15.570mm)
Length - Post (Mating) :
0.157" (3.988mm)
Length - Stack Height :
0.456" (11.582mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)