HPW-02-04-TM-S-750-125
Part Number:
HPW-02-04-TM-S-750-125
Length - Overall Pin :
0.965" (24.511mm)
Length - Post (Mating) :
0.125" (3.180mm)
Length - Stack Height :
0.750" (19.050mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)