HPW-02-04-T-S-240-078
Part Number:
HPW-02-04-T-S-240-078
Length - Overall Pin :
0.408" (10.363mm)
Length - Post (Mating) :
0.078" (1.981mm)
Length - Stack Height :
0.240" (6.096mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)