HPW-02-04-T-S-760-145
Part Number:
HPW-02-04-T-S-760-145
Length - Overall Pin :
0.995" (25.273mm)
Length - Post (Mating) :
0.145" (3.683mm)
Length - Stack Height :
0.760" (19.304mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)